• GIV Editorial Board

חברת סודהסטרים בחרה בחברת גיב סולושנס על מנת לספק לה מערכת ניהול אחזקה כלל ארגונית

Updated: Dec 23, 2019סודהסטרים היא חברה גלובלית שנרכשה בשנת 2018 על ידי תאגיד המזון PepsiCo לפי שווי של 3.4 מליארד דולר, המייצרת פתרון חדשני, חסכוני, ידידותי למשתמש ולסביבה עבור צרכני משקאות קלים מוגזים. החברה פועלת ב-45 מדינות ברחבי העולם ומוצרי החברה נמכרים ביותר מ-80,000 חנויות קמעונאיות, בקרב כ-35 מיליון צרכנים.

חברת GIV Solutions LTD הינה החברה המובילה בישראל ואחת המובילות בעולם בתחום ה-EAM, שותפת זהב של Infor העולמית, המייצגת, מיישמת, תומכת ומבצעת לוקליזציה ואינטגרציה בישראל למערכת Infor EAM. כמו גם פיתוח של פתרונות ורטיקליים משלימים באמצעות מרכז הפיתוח והאינטגרציה שלה.

מערכת InforEAM אושרה כעומדת בסטנדרטים בינלאומיים וגורפת הכרה בינלאומית ע"י חברות האנאליסטים המובילות בעולם ובראשן גרנטנר.


חברת סודהסטרים, שהינה חברה ישראלית עם מטה, מפעלי ייצור ומו"פ בישראל, בחרה ב- GIV Solutions כאינטגרטור לביצוע פרויקט שיכלול: אספקה, אפיון, יישום, אינטגרציה, הטמעה, תפעול ותחזוקה של מערכת המידע לאחזקת ציוד, בינוי ונכסים לסודהסטרים, תוך אינטגרציה גבוהה למערכת ה-ERP של סודהסטרים ולמערכות הבקרה של ריצפת הייצור.


עם כ -6,000 פרטי ציוד ומכונות, הכוללים: מכונות הזרקה והרכבה בתעשיית הפלסטיקה, מכונות עיבוד והרכבה מתחום המתכות ומרכזי אנרגיה ואספקת חומרים ממוכנים, תחזוקה היא חלק מרכזי בפעילות סודהסטרים. כדי למקסם את זמינות הציוד לייצור ואת רמת שירות התחזוקה הפנים ארגונית, תוך צמצום העלויות, התגבשה בסודהסטרים דרישה להחליף את מערכות האחזקה הקיימות ביכולות מחשוב חדשניות, יחד עם יעדים ספציפיים לשפר את קבלת ההחלטות על מדיניות התחזוקה וניהול הנכסים והציוד. סודהסטרים בחרה ב GIV Solutions Ltd -לביצוע הפרויקט עם המוצר Infor EAM. לאחר בחינה מעמיקה של החלופות וגופי היישום ולאחר התרשמות בפרויקטים שביצעה GIV Solutions עם מערכת , InforEAM בחרה סודהסטרים בחברת GIV Solutions ו InforEAM- ליישום פתרון ניהול אחזקה כולל.


חברת סודהסטרים. צילום: יח"צ

לאחר הפעלת Infor EAM , סודהסטרים תשדרג את מחשוב ניהול נכסים ותחזוקה שלה, ותבטיח שתחזוקה מכוונת אמינות תתבצע ביעילות וחסכון, תוך מעקב אחר מימוש אחריות ספקים ופרקי זמן של שירות, ודיווח על אלה בזמן אמת.


יחד עם פונקציונליות מתקדמת להתקנים ניידים, המערכת תבטיח שליחת טכנאים ומהנדסים עם יכולות נכונות, לסוג הבעיה הנכון, בכדי להקל על פתרון מהיר. בעזרת Infor EAM, סודהסטרים, חברה גלובלית בצמיחה מתמדת, עם תחזוקת אתרים במפעלי סודהסטרים בישראל ובמדינות נוספות, תממש מדיניות הנדסית תחזוקתית אחידה והרמונית בכלל האתרים, ובשלוש שפות שונות.


"בתהליך ההערכה המעמיק שלנו ולאחר בחינת חלופות שונות, GIV יחד עם Infor EAM באמת בלטו כמובילי שוק בתחומם. GIV כמיישם ואינטגרטור, ו- Infor EAM כטכנולוגיה", מציין ניר רכב, מנהל גלובל IT, סודהסטרים. "היכולת של המערכת לתמוך בזמינות, עבודה בניידים, ניצול ואמינות של נכסים, הארכת אורך חיי הציוד, מעקב אחר הסמכות הטכנאים, ניהול אחריות וזמינות מידע ניהולי, הכל ממערכת יחידה התאימה באופן הדוק עם יעדי הפרויקט שלנו. ניהול הנכסים והציוד שלנו נתון לאתגרים רבים כל כך, החל מבקרה רגולטורית וסביבתיות, וכלה בעמידה ביעדי ייצור גוברים והולכים, אנו מצפים להתקדם עם היכולות החדשניות ביותר שעימן ניתן להשיג ביצועים משופרים".


"כל ארגון יצרני בקנה מידה זה חשוף לסיכון רב במקרה של פגיעה בכשירות הציוד", מציין ירון רפופורט, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב-GIV , אשר הוביל וניהל את הפרויקט בשל חשיבותו הרבה,. "מחשוב חדשני ומתקדם של תהליכי ניהול נכסים מפחית את סיכון זה על ידי הבטחת דיוק רב יותר של מידע ושקיפות רבה יותר לקבלת ההחלטות הטובות ביותר. כמו גם, זירוז מתן הפתרון לבעיות שממזער זמני השבתה ועלויות תחזוקה. חברת סודהסטרים מובילה את השוק בענף שלה, ואנחנו גאים להתחיל את העבודה המשותפת".


"חברת GIV נמצאת בתהליך צמיחה מואץ מזה מספר שנים, בהמשך לקצב מואץ של לקוחות הבוחרים בGIV כשותף טכנולוגי ואינטגרטור, ובפתרונות החיוניים שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה", מסכם מאיר גבעון מנכ"ל GIV, "יש לנו סיפוק רב שחברה מצטיינת כמו סודהסטרים בחרה בנו כשותף לדרך לשנים בפרויקט זה, ובכך הביעה הערכתה למומחיות, להתנהלות ה- BEST PRACTICE וליכולת הביצוע המוכחת שזיהתה בבכירי ומומחי החברה, ובהמלצות לקוחותיה.


אנו רואים בלקוחותינו שותפים לטווח ארוך, כשבשותפות זו אנו עוזרים ללקוח להשתפר באופן מתמיד בשימוש במערכות, בתועלת העסקית ויצירת הערך שהמערכת ויישום מוצלח מסוגלים ליצור, בין היתר תוך מיצוי גמישויות ויכולות המוצר Infor EAM, והיצירתיות והיכולות המקצועיות הגבוהות של צוות GIV.

65 views0 comments